Trpíte bolestmi zad nebo nemůžete spát? Nová matrace je načase!

Víte, že matraci je potřeba měnit každých 7 let? Pokud se přemlouváte ke spánku - je čas na změnu!

Pokud se přemlouváte ke spánku a v noci nemůžete usnout, je možná na čase investovat do nové matrace. Věděli jste, že podle nejnovějších studií je doporučováno měnit matraci každých 7 let? Dalším faktorem, který ukazuje, že změna je načase, když se vám stává, že se začnete probouzet ztuhlostí nebo bolestmi a to nejen zad. Stalo se vám někdy, že jste se vrátili z dovolené nebo pracovní cesty a napadla vás myšlenka, jak krásně jste se po delší době vyspali a už při samotném ulehání to byl pocit k nezaplacení?!

A ani nemluvíme o viditelném opotřebení, např. pokud máte matraci s paměťovou pěnou, které již paměť selhává, je opravdu čas na změnu!

7 důvodů proč koupit

 1. Nevíte, jaká matrace je ta pravá? Nevadí, při výběru vám pomůže   MATRACOVÝ SELEKTOR a řešení je na světě. Navrhne vám řešení.
 2. Máte obavy, zda matrace opravdu bude vyhovovat? Nebojte „nekupujete zajíce v pytli“. Na vyzkoušení máte 45 dní. V klidu domova vyzkoušejte a pokud nebudete spokojeni, vyměníte jednoduše za jinou.
 3. Doprava zdarma – pokud hodnota Vašeho nákupu překročí hodnotu Kč 5000,-, máte u nás dopravu zdarma.
 4. Dlouhá záruka – v čem se matrace liší? Kvalitou. Při výrobě je dbáno na nejkvalitnější materiály na českém trhu, tato kvalita je garantována dlouhou zárukou.
 5. Vyrobeno v ČR– všechny námi nabízené matrace jsou vyrobeny v ČR, žádné Polsko nebo Čína. Vyrobeno lokálně s přihlédnutím na lokální potřeby.
 6. Garance nejnižší ceny – nevíte, jestli u nás uděláte výhodný nákup? Podívejte se jinde, a pokud zjistíte, že někdo jiný nabízí stejný produkt levněji, ozvěte se. Cenu budete mít stejnou!
 7. Zpětný odběr a ekologická likvidace – výhodný, pohodlný a zodpovědný nákup. Vyberte, objednejte online, při převzetí nové matrace předejte Vaši starou matraci dopravci. Postaráme se o ekologickou likvidace. Méně práce = lepší pocit.

Čtěte dále =>

 • Jak vybrat správnou matraci
 • Typy matrací
 • Matrace pro děti
 • Je lepší tvrdá nebo měkká matrace?
 • Záleží na materiálu matrace?
 • Máte rádi sendvič?
 • Pružiny nezavrhujte